Zobacz co klienci mówią o naszych usługach

Dr. Steve Criss, IL
Dr. Steve Criss, IL
Ania, Elmwood Park, IL
Ania, Elmwood Park, IL
Robert, Mt. Prospect, IL
Robert, Mt. Prospect, IL
Justyna, Lyons, IL
Z systemu oczyszczania wody firmy ProEcoLife korzystam już od roku. Jestem z niego bardzo zadowolona, a ich serwis oceniam na piątkę z plusem.
Justyna, Lyons, IL
Kasia, Orland Park IL
Najlepsza decyzja, jaką podjęłam w życiu. Pozwala zdrowo funkcjonować mnie, mojemu mężowi i moim dzieciom. Lepsze samopoczucie, cofają się przebarwienia na skórze, mam więcej energii. Pijemy non stop tą wodę, żadna inna nie wchodzi w grę. Potrawy i napoje są smaczniejsze. Sama świadomość, że się pije zdrową wodę sprawia, że mam lepsze samopoczucie. Żadna torba Louis Vitton, ani drogie garnki nie zastąpią mi zdrowej wody. Polecam badanie wody i decyzję o zainstalowaniu tych filtrów.
Kasia, Orland Park IL
Bożenna, Roselle IL
Mieszkamy w Roselle i czerpiemy wodę ze studni głębinowej. Poważnym problemem był dla nas biały osad na szklankach po ich umyciu i kamień osadzający się na dnie czajnika elektrycznego, więc musiałam go czyścić co dwa lub trzy tygodnie. Od dna odpadały takie małe, białe kawałki kamienia. Czasem wpadały nawet do szklanki. Odkąd zastosowaliśmy system oczyszczania wody nie muszę czyścić czajnika i nie mamy białego nalotu na szklankach. Nasza woda ma doskonały smak. Pijemy ją nie tylko w domu, ale bierzemy ją także do pracy – zrezygnowaliśmy całkowicie z picia wody butelkowej.

Bożenna, Roselle IL
Betty, Niles
I got my filter unit in this week. LOVE IT!!! The water is lighter and softer…even kind of effervescent!. i also already notice a change within me…my skin is looking better…dark spots are lightening up, and it’s only been 12 days! I just can’t thank you enough, for your inspired work. Many blessings and many thank you’s,
Betty, Niles